PRODUKTY

Darpex oferuje szeroką gamę produktów wychodząc naprzeciw wszelkim potrzebom odbiorców branży lakierniczej

USŁUGI

Darpex świadczy usługi lakierniczo - blacharskie we własnym, profesjonalnie wyposażonym warsztacie.

TECHNOLOGIE

Technologia SPECTRAL to optymalny wybór pozwalający na maksymalne skrócenie czasu i minimalizacji kosztów naprawy.

DARPEX

Firma DARPEX została założona w 1990 r. przez trzech braci: Piotra, Roberta i Dariusza Szymczak i od tego czasu sukcesywnie zdobywa udziały na polskim rynku lakierniczym

 

Firma Sestriere Vernici została założona przez pana Luigi Roncarolo w latach "Vespa" i "Fiat 600", kiedy to Włochy odbudowywały się po wojnie i odczuwały nieodpartą potrzebę zmiany kolorów najróżniejszych rzeczy. Wtedy właśnie Sestriere rozpoczęło swą działalność najpierw w sektorze przemysłowym, a następnie w sektorze budowlanym. Firma oferuje szeroką gamę produktów na bazie rozpuszczalników i wody, spełniających wszelkie wymogi sektora przemysłowego oraz konserwacyjnego. 

We wczesnych latach 80 pracownicy techniczni Sestriere jako pierwsi wprowadzili MultiCoatSystem, system na bazie rozpuszczalników, który spełniał rosnące wymogi odbiorców.

W latach dziewięćdziesiątych, proces ewolucji technologicznej ostatecznie zaowocował ustanowieniem MultiWater2, nowego, innowacyjnego sytemu na bazie wody. 

W roku 2000 nastąpił rozpadsektora produkcyjnego na dwa niezależne oddziały: Linię Budowlaną i Linię Przemysłową. 
Szeroka gama produktów MultiSystem, ich niezawodność i wysoki poziom jakościowy pozwoliły, aby stał się bardzo popularny na rynku włoskim i europejskim. 

Lata doświadczeń i zaangażowanie w rozwój technologiczny oraz zapewnianie swoim klientom pełnego serwisu sprawiają, iż dziś Sestriere oferuje stabilny system mieszalniczy, który spełnia wszelkie wymogi prawne związane z ochroną środowiska. Produkty posiadają certyfikatyISO 9001/2000, IQ NET oraz CISQ.
Sestriere Vernici proponujewiele rozwiązań technologicznych w zakresie lakiernictwa. Poznasz je klikajac na link.