PRODUKTY

Darpex oferuje szeroką gamę produktów wychodząc naprzeciw wszelkim potrzebom odbiorców branży lakierniczej

USŁUGI

Darpex świadczy usługi lakierniczo - blacharskie we własnym, profesjonalnie wyposażonym warsztacie.

TECHNOLOGIE

Technologia SPECTRAL to optymalny wybór pozwalający na maksymalne skrócenie czasu i minimalizacji kosztów naprawy.

DARPEX

Firma DARPEX została założona w 1990 r. przez trzech braci: Piotra, Roberta i Dariusza Szymczak i od tego czasu sukcesywnie zdobywa udziały na polskim rynku lakierniczym

 

TECHNOLOGIA KOLORU

GWARANCJA SYSTEMOWEJ NAPRAWY LAKIERNICZEJ
System SPECTRAL to nie tylko materiały najwyższej jakości produkowane z najlepszych dostępnych na rynku surowców i z użyciem najnowocześniejszych technologii, ale przede wszystkim kompleksowa technologia opracowana na podstawie wieloletnich doświadczeń rynkowych i przetestowana  przez firmowe Laboratorium-Badawczo Rozwojowe.
Poszczególne produkty należące do systemu SPECTRAL, począwszy do szpachlówek, poprzez podkłady, lakiery bazowe i bezbarwne oraz specjalistyczne dodatki zostały tak dobrane, żeby optymalnie ze sobą współpracować i minimalizować ryzyko wystąpienia błędów lakierniczych.
Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie kompleksowej, szybkiej i efektywnej naprawy przy zachowaniu gwarancji technologicznej.

 

 

ELASTYCZNOŚĆ I EFEKTYWNOŚC
W zależności od specyfiki warunków pracy, wymagań danej naprawy oraz osobistych preferencji lakiernika system SPECTRAL można elastycznie dopasować np. poprzez dobór różnej szybkości utwardzania produktu oraz użycie odpowiednich rozcieńczalników w zależności od wielkości naprawy i temperatury otoczenia, możliwość wyboru lakieru bezbarwnego o wymaganym stopniu struktury, itd.
W rezultacie wszystko to maksymalizuje efektywność pracy w serwisielakierniczym. Odpowiedni dobór materiałów umożliwia wykonanie zarówno średnich i dużych napraw lakierniczych jak i szybkąnaprawę uszkodzenia punktowego, a także bezproblemową i trwałą naprawę tworzyw sztucznych. Wykorzystując elementy jednego systemu, uzyskujemy dostęp do szerokiego spektrum rozwiązań problemów spotykanych we współczesnym warsztacie lakierniczym.

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW I CZASU NAPRAWY
Technologia SPECTRAL to optymalny wybór pozwalający na maksymalne skrócenie czasu i minimalizacji kosztów naprawy, przy zachowaniu najwyższej jakości wykonywanej usługi. Projektując go skupiliśmy się na optymalizacji wszystkich aspektów związanych z pracami lakierniczymi, w rezultacie czego można skrócić czas potrzebny do wykonania naprawy, a dzięki dużej wydajności komponentów systemu, obniżyć jej całościowy koszt.