naprawa samochodów w Przeźmierowie Darpex

GĄBKA POLERSKA STANDARD DARPEX POLISH LINE

Gąbka polerska STANDARD na gwint jest dostępna w pięciu twardościach: ścierna, bardzo twarda, twarda, średnia i miękka. Idealna do mechanicznego polerowania lakierów samochodowych oraz powłok lakierniczych różnych typów. Produkt można używać w połączeniu z gruboziarnistymi pastami polerskimi. Nadaje się zarówno do stosowania na mokro, jak i na sucho w zakresie prędkości od 600 do 2600 obr./min bez obciążenia.

Karta techniczna

Gąbki polerskie na gwint Darpex Polish Line

Gąbka polerska DARPEX SHINE na gwint jest dostępna w pięciu twardościach. Idealna do mechanicznego polerowania lakierów samochodowych oraz powłok lakierniczych różnych typów. Produkt można używać w połączeniu z gruboziarnistymi pastami polerskimi. Nadaje się zarówno do stosowania na mokro, jak i na sucho w zakresie prędkości od 600 do 2600 obr./min bez obciążenia.

Gąbka Polerska została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów. Pianka charakteryzuje się wysoką trwałością, a jej struktura pozwala na zatrzymywanie wody wewnątrz, odbierając ciepło z polerowanej powierzchni. Uchwyt wykonano z bardzo twardego tworzywa POM, czterokrotnie mocniejszego od innych materiałów stosowanych w tego typu produktach. Pozwala to precyzyjnie dokręcić gąbkę do maszyny i zabezpiecza przed zerwaniem gwintu. Zwieńczenie uchwytu umożliwia swobodny montaż i demontaż gąbki polerskiej.

Gąbki polerskie DARPEX są produkowane z ogromną precyzją, stąd ich idealne wyważenie. Gąbka w czasie pracy nie wpada w wibracje, co zmniejsza jej zużycie.