odnawianie samochodów w Przeźmierowie Darpex

GĄBKA POLERSKA KARBOWANA DARPEX POLISH LINE

Gąbka polerska KARBOWANA na rzep jest dostępna w pięciu twardościach: ścierna, bardzo twarda, twarda, średnia i miękka. Idealna do efektywnego polerowania powłok lakierniczych. Dostosowana do istniejących na rynku systemów polerskich, do pracy z maszynami zarówno rotacyjnymi jak i orbitalnymi, na mokro oraz na sucho w zakresie prędkości obrotowych 300-2500rpm.

Karta techniczna

Gąbki polerskie na rzep Darpex Polish Line

GĄBKA POLERSKA DARPEX SHINE na rzep jest idealna do mechanicznego polerowania lakierów samochodowych oraz powłok lakierniczych różnych typów. Produkt można używać w połączeniu z gruboziarnistymi pastami polerskimi. Nadaje się zarówno do stosowania na mokro, jak i na sucho w zakresie prędkości od 600 do 2600 obr./min bez obciążenia.

Gąbka Polerska została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów. Pianka charakteryzuje się wysoką trwałością, a jej struktura pozwala na zatrzymywanie wody wewnątrz, odbierając ciepło z polerowanej powierzchni. Welur poliamidowy zapewnia mocne i wielokrotne połączenie ze wszystkimi typami talerzy mocujących.

Gąbki polerskie DARPEX są produkowane z ogromną precyzją, stąd ich idealne wyważenie. Gąbka w czasie pracy nie wpada w wibracje, co zmniejsza jej zużycie.